چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی 96/97

پیام دکتر ملا احمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دهق به مناسبت آغاز سال تحصیلی

به نام خداوند جان و خِرَد

خدای را شاکریم که دیگربار توفیق ورود به فصل مهرِ دانش و فرزانگی را یافتیم. تقارنِ بهار دانش و تعلیم و تربیت وایام سوگواری سرور وسالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم و خاطره شجاعت و فداکاریِ فرزندان غیور و عزتمند ایران زمین را پاس می‌داریم. اینک در آستانه هشتمین سال فعالیت برگی نو از از شادابی و شکوفاییِ دانشگاه ورق می‌خورد، فرصت را مغتنم شمرده و حضور مجدد و مبارک یکایک دانشجویان، به ویژه دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه‌ آزاد اسلامی دهق را صمیمانه خیر مقدم عرض می‌نمایم.

دانشگاه آزاد اسلامی دهق به عنوان نماد آموزش ،خودباوری وپویائی بر نقش خطیر، اساسی و ارزشمند خود در اعتلای فضای علمی، فرهنگی و اجتماعیِ جامعه واقف است و مصمّم است که با همّت و تلاشِ صادقانه و مسئولانه تمامی دانشجویان عزیز، اساتید بزرگوار و کارکنان شریف به رسالت دانشگاه در عرصه پیشتازی علمی،قانونمداری، پاسخگویی، اخلاق مداری، خلّاقیت و کارآفرینی جامه عمل بپوشاند. اینجانب به نوبه خویش امیدوارم در سال تحصیلی جدید، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید وکارکنان دانشگاه در محیطی پرنشاط به فعالیت علمی بپردازند و حضور حقیقی و تأثیرگذار خود را در عرصه‌های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.

دانشگاه آزاد اسلامی دهق با استعانت از خدای مهربان خواهد کوشید تا با تکیه بر ایمان و علم چراغ امید به زندگی، دانایی و توانایی را همچنان روشن نگه دارد و از هیچ قدمی برای خلقِ بستری مناسب در مسیر شکوفایی استعدادهای جوانان این مرز و بومِ دریغ نورزد. و اطمینان واثق داریم که در این وادی دشوار، نقد و نظرِ مشفقانه همه دوستداران رشد و اعتلای دانشگاه راهگشا خواهد بود. بار دیگر از درگاه الهی برای تمامی دانشگاهیان و عموم فرهنگیان و فرهیختگان عزیز، موفقیت، بهروزی، نیک‌فرجامی را در سال تحصیلی جدید آرزو می‌نمایم.
مجتبی ملا احمدی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دهق


١١:٣٠ - چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٣٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٨٢خروج
 

 

دانشگاه آزاد اسلامی دهق

اصفهان، شهر دهق، بلوار سردار هاشمی

 کد پستی: 38785-85419     

 نمابر: 42275442

 شماره های تماس: 2- 42275960  

                             42275440-4

 پست الکترونیک: Mail@iaudehagh.ac.ir

 

     * دفتر مقام معظم رهبری

     * دفتر مقام معظم رهبری

     * پایگاه اطلاع رسانی آیت اله هاشمی رفسنجانی

     *پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

     * سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

     * دانشگاه های آزاد

* اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات

* مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

* مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

* اداره کل امور شاهد و ایثارگران

* خبرگزاری آنا

* خبرگزاری فرهیختگان


كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي دهق مي باشد.