پنج شنبه ٢٩ مهر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار)

           به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن اعلام جزئیات دسترسی به سامانه آموزشیار، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای ارائه خدمات و سرویس های ارزشمند آموزشی و پژوهشی به دانشجویان و توجه به کیفیت بخشی به آموزش مجازی، سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی (آموزشیار) را به عنوان بخشی از سیستم ERP جامع دانشگاهی راه‌اندازی کرده است.

وی افزود: این سامانه به طور یکسان در تمامی واحدهای دانشگاهی به جز تعداد محدودی که در اواخر مهرماه به این سامانه متمرکز و یکپارچه اضافه خواهند شد، مورد استفاده قرار می گیرد.

دکتر عطارزاده با بیان اینکه براساس برنامه ریزی های صورت گرفته آموزش سامانه آموزشیار از 26 مردادماه در سطح استان ها و واحدهای دانشگاهی به صورت آزمایشی آغاز شده است، گفت: آموزش این سامانه از 10 شهریورماه مطابق با جدول زمان‌بندی زیر برای انجام امور آموزشی در اختیار تمامی دانشجویان قرار خواهد گرفت.

مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت واحد دانشگاهی درخصوص شیوه دسترسی به سامانه آموزشیار، فایل های راهنمای استفاده از سامانه، سامانه پاسخگویی (Ticketing) برای راهنمایی و طرح سوالات و رفع اشکال‌های احتمالی اقدام کنند.

وی با تأکید بر اینکه ضروری است دانشجویان و کارکنان واحدهای دانشگاهی به اطلاعیه های اعلام‌ شده توسط واحد دانشگاهی توجه کامل داشته باشند، گفت: مجموعه دانشگاه در جهت راهنمایی و استفاده درست از سامانه و نیز رفع مشکلات احتمالی، تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

دکتر عطارزاده تأکید کرد: از تاریخ مذکور تمام امور آموزشی مربوط به ثبت نمرات، امور انتخاب واحد و حذف و اضافه ترم تابستان و انتخاب واحد ترم آینده، از طریق این سامانه خواهد بود و تقویم برنامه انتخاب واحد ترم آینده نیز به زودی از طریق این سامانه و سایت واحد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی ادامه داد: دانشجویان اطمینان داشته باشند که تمامی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی خود را متعهد به همراهی و اجرای درست این پروژه بزرگ ملی می داند، لذا پیشاپیش ضمن پوزش از نقائص احتمالی، از دانشجویان تقاضا می شود با صبوری و اعلام این موارد، ما را در اجرای درست، ارائه سرویس ها و خدمات بهتر یاری رسانند.

دکتر عطارزاده در پایان تاکید کرد: آموزش و استفاده درست از قابلیت ها و امکانات سیستم مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) بسیار موضوع مهم و تاثیرگذاری بر انضباط بخشی، چابک سازی، آمار و اطلاعات برخط، تسریع در فرآیندها و فعالیت های کاری، تصمیم گیری ها و مدیریت اثربخش امور آموزش در واحدهای دانشگاهی است. امکانات و قابلیت های این سیستم ERP در حوزه های آموزش، پژوهش، اداری و مالی و بسیاری موارد دیگر به مرور و مرحله به مرحله فعال و در دسترس واحدها و دانشجویان قرار خواهد گرفت.

👈👈آدرس سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ( آموزشیار)  edu.iau.ac.ir  ( در روزهای آتی فعال می گردد)

👈👈آدرس سامانه پاسخگویی (Ticketing) جهت استفاده دانشجویان و همکاران واحدهای دانشگاه empthcket.iau.ir

👈👈آدرس سامانه آموزش ( فابل های آموزشی و راهنمای سامانه) : Amoozeshyar.iau.ir


٠٩:١٩ - دوشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٤٣٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٧خروج
 

 

دانشگاه آزاد اسلامی دهق

اصفهان، شهر دهق، بلوار سردار هاشمی

 کد پستی: 38785-85419     

 نمابر: 42275442

 شماره های تماس: 2- 42275960  

                             42275440-4

 پست الکترونیک: Mail@iaudehagh.ac.ir

 

     * دفتر مقام معظم رهبری

     * دفتر مقام معظم رهبری

     * پایگاه اطلاع رسانی آیت اله هاشمی رفسنجانی

     *پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

     * سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

     * پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد

* اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات

* مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

* مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

* اداره کل امور شاهد و ایثارگران

* خبرگزاری آنا

* خبرگزاری فرهیختگان

 


كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي دهق مي باشد.