پنج شنبه ٠١ مهر ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه در خصوص کلاس های حضوری نیمسال جاری و نحوه شرکت در آنها

 قابل توجه کلیه دانشجویان محترم

  ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به کلیه دانشجویان و همچنین دانشجویان جدیدالورود و آرزوی سلامتی برای کلیه دانشجویان و خانواده آنهاهمانگونه که مستحضرید با توجه به شیوع بیماری کووید-19 از اسفند ماه سال 98 تاکنون شرایط خاصی جهت برگزاری کلاس ها و امتحانات دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برقرار گردیده و از آموزش های مجازی جهت برگزاری کلاس ها و امتحانات استفاده شده است. حال در ابتدای نیمسال تحصیلی مهر سال 1399 با توجه به دستورالعمل های سازمان مرکزی کلاس های ترم جاری بصورت ترکیب حضوری و مجازی بایستی برگزار گردد.

     در خصوص برگزاری کلاسهای مجازی نحوه شرکت در کلاس ها و بستر برگزاری از طریق وبسایت دانشگاه به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد شد و جهت برگزاری کلاس های حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام خواهد شد. لذا خواهشمند است کلیه دانشجویان جهت حفظ سلامت خود، دوستان و خانواده خود نسبت به رعایت موارد زیر جهت شرکت در کلاس های حضوری اقدام نمایند:

v-   استفاده از ماسک برای حضور در دانشگاه برای کلیه دانشجویان الزامی می باشد!!و به هیچ وجه امکان حضور دانشجویان بدون ماسک در کلاس های درسی وجود نخواهد داشت.

v -  کلاس های دانشجویان بصورت گروه بندی برگزار خواهد شد که افراد هر گروه طبق اطلاعیه ای اعلام خواهند شد و دانشجویان بایستی فقط در زمان مشخص شده جهت حضور در کلاس ها اقدام نمایند.

v -  کلیه کلاس ها با رعایت فاصله گذاری بهداشتی برگزار می گردد و کلیه اقدامات بهداشتی جهت ضدعفونی کلاس ها و محیط انجام خواهد شد.

v -  دانشجویان تا پایان زمان کلاس های روزانه خود فقط از یک صندلی استفاده نمایند و از جابجایی و نزدیک کردن صندلی ها اکیدا خودداری فرمایند.

v-   اکیدا در زمان حضور در دانشگاه از دست دادن با یکدیگر و دست زدن به موارد غیر ضروری پرهیز نموده و دست های خود را مرتب با آب و مایع دستشویی بشویید.

v -  مواد ضد عفونی کننده دستدر سالن ها و کلاس ها قرارداده شده است و دانشجویان می توانند از آنها استفاده نمایند.

v -  در طول زمان آزاددانشجویان محترم بایستی با رعایت فاصله گذاری و رعایت پروتکل ها در محوطه تردد نمایند.

v  - جهت حفظ سلامت دانشجویان امکان استفاده از آبسردکن وجود ندارد و دانشجویان می توانند در صورت نیاز از آقای اسماعیلی آب های بسته بندی تهیه نمایند.

v - امکان استفاده از غذای دانشجویی فقط برای دانشجویانی که در ساعت ظهر در دانشگاه حاضر هستند وجود دارد که برای این منظور به آقای اسماعیلی مراجعه نمایید.

v -  در صورت مشاهده دانشجویی با علائم بیماری فورا  به دانشگاه اطلاع دهید.

v -  لطفا در صورت داشتن علائم بیماری در خود و یا نزدیکان خود به هیچ وجه در کلاس های حضوری حاضر نشوید.

v - دانشجویان جهت حفظ سلامت خود و دیگران حداکثر تلاش خود جهت رعایت پروتکل های  بهداشتی را انجام دهند.

v -  به جهت حفظ سلامت همه حاضرین در دانشگاه در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط دانشجویان امکان حضور ایشان در کلاس های حضوری مجاز نبوده و دانشجو می تواند فقط در کلاس های مجازی شرکت نماید.

تمامی موارد ذکر شده در بالا فقط در راستای حفظ سلامت دانشجویان، اساتید و کارکنان می باشد و از همه تقاضا می شود نسبت به رعایت تمامی موارد بهداشتی حتی مواردی که در این اطلاعیه نیست نیز اقدام نموده تا انشاء ا... بتوانیم سال تحصیلی را با موفقیت به پایان برسانیم.

لازم به ذکر است آدرس وبسایت اطلاع رسانی دانشگاه www.iaudehagh.ac.irمی باشد و همچنین از طریق کانال dehagh_class@کلیه اطلاعیه ها و اخبار به اطلاع دانشجویان رسانیده می شود. خواهشمند است دانشجویان محترم حداکثر روزانه نسبت به مشاهده مطالب و اخبار اقدام نمایند.

با تشکر


١٤:١٣ - يکشنبه ٢٠ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٤٤٩    /    تعداد نمایش : ١٣٦خروج
 

 

دانشگاه آزاد اسلامی دهق

اصفهان، شهر دهق، بلوار سردار هاشمی

 کد پستی: 38785-85419     

 نمابر: 42275442

 شماره های تماس: 2- 42275960  

                             42275440-4

 پست الکترونیک: Mail@iaudehagh.ac.ir

 

     * دفتر مقام معظم رهبری

     * دفتر مقام معظم رهبری

     * پایگاه اطلاع رسانی آیت اله هاشمی رفسنجانی

     *پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

     * سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

     * پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد

* اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات

* مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

* مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

* اداره کل امور شاهد و ایثارگران

* خبرگزاری آنا

* خبرگزاری فرهیختگان

 


كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي دهق مي باشد.